CALENDAR COMPETIŢIONAL INTERN ŞI INTERNAŢIONAL – 2022

Calendar Stiri
LUNA DATA ACTIUNE SPORTIVA CATEGORIA LOCAŢIE
 IANUARIE 10-31 Cantonament Lot Național Seniori                              CSN PIATRA ARSA
         
  01-21 Cantonament lot Național Seniori CHEILE GRADISTEI
FEBRUARIE 11-14 Cupa Europeană Seniori (M+F, Combat) MINSK, BELARUS
 
 

MARTIE

05-06 Campionat Național Juniori+Tineret (M+F) IZVORANI
23-26  SUPER Cupă Mondială Seniori (M+F, Combat) MOSCOVA, RUSIA
 
  02-03 Cupa României Seniori (M+F, Combat) BUCURESTI
 

APRILIE

  Cupa Mondială Seniori(M+F, Combat) TASHKENT, UZBEKISTAN
14-18 CAMPIONAT EUROPEAN Juniori, Tinere(M+F) TALIN, ESTONIA
13-16 Turneu Internațional  Seniori (M+F) VLADIVOSTOK, RUSIA
 
MAI 26-30 CAMPIONAT EUROPEAN Seniori (M+F,Combat)  EKATERINBURG, RUSIA
  13-16 Turneu Internațional Seniori (M+F, Combat) KALININGRAD, RUSIA
  14-15 Cupa Mondială Sportivi (M+F, Combat) R. DOMINICANA
  23-26 Seminar european Arbitri EKATERINBURG, RUSIA
IUNIE 10-12 Campionat Național Plajă Seniori (M+F) GHIOROC, ARAD
  10-12 Stagiu perfecționare Antrenori GHIOROC, ARAD
  18-19 Cupa Mondială Seniori(M+F, Combat) CASABLANCA, MAROC
         
IULIE   Open Asian Coup Seniori (M+F, Combat) BALI, INDONEZIA
 
  14-17 Turneu Internaţional Sportivi (M+F) KSTOVO, RUSIA
AUGUST 17-20 Stagiu Internaţional pregătire Sportivi (M+F) KSTOVO, RUSIA
  19-22 Cupa Mondiala Seniori (M+F) BISHKEK, KYIRGHISTAN
  26-29 CAMPIONAT MONDIAL  plajă Seniori (M+F) BAT-YAM, ISRAEL
 
  02-04 Cupa Presedintelui Seniori (M) SANKT PETERSBURG
  16-19 Cupa Mondială Seniori (M+F, Combat) NOVI SAD, SERBIA
SEPTEMBRIE 09-12 Turneu Internațional Seniori (M+F, Combat) TBILISI, GEORGIA
  12-16 Turneu International Seniori (M+F, Combat) EREVAN, ARMENIA
  24-25 Campionat Național Cadeți (M+F) TIMISOARA
  24-25 Campionat Național Seniori (M+F, Combat) TIMISOARA
  29-01 Campiont Mondial (FISU) Studenti (M+F) EKATERINBURG, RUSIA
 
OCTOMBRIE 13-17 CAMPIONAT MONDIAL Juniori, Tineret (M+F) PANAGHIURISTE, BULGAR.
  08-11 Cupa Europeană Seniori (M+F, Combat) KAZAN, RUSIA
 
NOIEMBRIE 11-14 CAMPIONAT MONDIAL Seniori (M+F,Combat) ASHKHABAD, TURKMENISTAN                   
    CAMPIONAT MONDIAL Școlar (M+F) TSAKHKADZOR, ARMENIA
         
DECEMBRIE 02-05 CAMPIONAT MONDIAL Cadeți (M+F) CHISINĂU, R. MOLDOVA
  08-12 Cupa Europeană Seniori (M+F, Combat) CHEILE GRĂDIȘTEI, ROMÂNIA
  08-12 Stagiu Perfecționare Antrenori CHEILE GRADISTEI

  CADETI: 2006-2007 , JUNIORI: 2004-2005 , TINERET: 2002-2003